ALL DOG בית הספר לאילוף כלבים היחיד שמלמד אתכם "תכלס" בעשרה חודשים בלבד!

אוהבים כלבים?! הפכו את האהבה למקצוע מתגמל ומספק!- אצלנו- התחייבות לעבודה למסיימים בהצלחה את הקורס

קורס בוטיק מקצועי עם טכניקות אימון מהמתקדמות בעולם אילוף הכלבים לפתירת כל בעיית התנהגות
לנרשמים היום – התחייבות למציאת עבודה בתום הקורס *בכפוף לתקנון

השאירו פרטים או חייגו לשיחת ייעוץ בחינם

חיים ונושמים כלבים?! מחפשים מקצוע רווחי ומתגמל?

אצלנו במרכז "ALL DOG" מכשירים אתכם להיות מאלפי כלבים עם התמחות בפתרון בעיות התנהגותיות של כלבי בית עם אופציה לשילוב קורס כלבנות טיפולית שנמשך כ10 חודשים בלבד! בתום הקורס, תינתן עזרה במציאת עבודה!

מתחייבים ללמד אתכם את מה שאתם צריכים באמת כדי להצליח בעולם הכלבנות

השאירו פרטים או חייגו לשיחת ייעוץ בחינם

למה ללמוד אצלנו?

כי אנחנו מתחייבים ללמד אתכם את מה שאתם צריכים באמת כדי להצליח בעולם הכלבנות !

לימוד טכניקות אילוף מהתקדמות בעולם והחדשניות ביותר!

עבודה מעשית עם מגוון רחב של כלבים

אין חובה בכלב אישי ללימודים, יש לנו מעל 20 כלבים שמתחלפים כל חודש

קורסים עיוניים ומעשים ברמה הגבוהה ביותר!

שיעורים עיוניים היברידים

(תכנית משולבת דרך ה ZOOM)

שיעורים מוקלטים

סדנאות העשרה מהנות בנוסף לשעות הקורסים

ליווי אישי והתנסות עם לקוחות במהלך הקורס ומישוב

צירוף לקהילה פעילה וגדולה הנותנת מענה וטיפים!

תעודת גמר

התחייבות לעבודה בתום הקורס

(בכפוף לדרישות הקורס וממוצע כולל מעל 85)

ערכת אילוף במתנה

קורס מזורז של עד 10 חודשים

פריסת תשלומים נוחה

מלגות למועמדים העונים על הדרישות

השאירו פרטים או חייגו לשיחת ייעוץ בחינם

קצת עלינו

״All Dog״ – המרכז הישראלי להתנהגות הכלב

בראש תכנית ההכשרה של מרכז ובית הספר לאילוף “All Dog“ עומד אור רבינוביץ׳ , מאלף כלבים מוערך המתמחה בפתרון בעיות התנהגות מורכבות בכלבי הבית למעלה מ11 שנים.

מאז ומתמיד אור היה נלהב לעזור לאנשים ולכלבים שלהם כיצד ליצור קשרים והבנה עמוקה וכיצד לייצר סינרגיה בין הבעלים לכלביהם.

ב2019 הקים אור מרכז כלבני המתמחה בפתרון בעיות התנהגות בכלבי הבית .
מרכז “All dog” הפך במהרה לאחד המרכזים המובילים במדינת ישראל והמשפיעים ביותר בטיפול בעיות התנהגות חמורות כגון : תוקפנות , חששנות , שיקום , משמעת ועוד.

לאור ניסיונו בעולם הכלבנות החליט אור לפתוח בית ספר ללימוד אילוף כלבים . היה חשוב לו ליצור מקום שבו המאלפים יוכלו ללמוד לא רק את הכישורים הטכניים הדרושים להם כדי להצליח, אלא גם את החשיבות של מקצועיות ויחסי אנוש חזקים כלפי בעלי הכלבים.

אור מאמין כי חשוב להתאים את שיטת האילוף לבעלים ולכלב תוך שימוש בטכניקות אילוף מתקדמות וזאת כחלק בלתי נפרד מהצלחת פתרון בעיית ההתנהגות.

מטרת האילוף היא להקנות איכות חיים לטווח ארוך בגידול הכלב כחלק בלתי נפרד מהמשפחה.

צוות ההדרכה של “All dog” צמח מתוך תכונות עיקריות של מקצועיות , אנושיות ושאיפה למצוינות.

אנו ב“All dog” מאמינים שמאלף כלבים איכותי מורכב מהבנת הבעלים והכלב כמקשה אחת.

ממליצים

"כל כלב" אילוף מכל ה-❤️

מיטל לוי
קרא עוד
כשלקחתי את ההחלטה לעשות שינוי מקצועי וללכת על קורס אילוף כלבים ביקרתי בכמה בתי ספר לאילוף. כשמצאתי את הקורס אצל אור - ALLDOG מיד ידעתי שזה המקום בשבילי. הקורס הכיל תוכנית לימודים עשירה ומגוונת! המומחיות של אור, השיעורים המעשיים ועצם זה שהקורס בחלקו היברידי פשוט עשה לי את זה! הידע שקבלתי במהלך הקורס היה מגוון ומעמיק! את הקורס סיימתי בהצלחה ואור והצוות עזרו לי למצוא עבודה! עם הכלים שלמדתי בקורס היום אני בטוחה שיש לי יתרון משמעותי על מאלפים אחרים – והלקוחות שלי מרוצים!
דנית כהן
קרא עוד
תמיד אהבתי כלבים, ובעבר הלכתי ללמוד אילוף "אחד על אחד" עם מאלף ככה "לנשמה" אבל תמיד הרגשתי אני רוצה להעמיק. נרשמתי לקורס אילוף של ALL DOG שעליו שמעתי בפייסבוק – וכמו שהובטח – הקורס היה אינטימי, בו למדתי טכניקות אילוף חדשניות שמאלפים בכלל לא מדברים עליהן, מלא בסדנאות העשרה כיפיות שתרמו ליצירת "קהילה" בין משתתפי הקורס והמון שעות מעשיות עם גזעים שונים ואפילו לקוחות! היום, אחרי הקורס אני גאה לומר שפתחתי בעצמי פנסיון ביתי קטן בו אני מאלפת בשיטת אילוף בתנאי פנסיון אצלי בדרום.
אלמוג דהן
קרא עוד
לפני חצי שנה החלטתי לעזוב את עבודת המשרד האפורה, ולצאת לדרך עצמאית. תמיד אהבתי כלבים, ובתור "אבא" לשלושה בורדר קולי מאושרים החלטתי ללכת על קורס אילוף! אחרי שבדקתי מספר מכללות, מצאתי את ALL DOG ! בה לקחתי את הקורס לאילוף יחד עם הכלבנות טיפולית! עכשיו כמה חודשים אחרי סיום הקורס, אני בטוח שההחלטה ללמוד במכללה היתה נכונה! אור והצוות ליוו אותי במהלך כל הקורס באופן אישי, נתנו לי לעבוד עם מבחר של כלבים מגזעים שונים, עם "בעיות" התנהגותיות שונות וממש נתנו לי את הכלים כדי להצליח בתור מאלף! היום כמה חודשים לאחר סיום הקורס אני יכול להגיד שני נותן עבודה! לעיתים שאני עומד מול אתגר עם לקוח, אור והצוות של ALL DOG מייעצים לי לא מעט טלפונית!
רוני חיימוביץ'
קרא עוד
השילוב של קורס אילוף וכלבנות טיפולית בקורס משולב של שנה זה גאוני! תמיד אהבתי בעלי חיים. ואמרתי למה לא לעשות מזה מקצוע?! אז, שהחלטתי ללמוד אילוף כלבים, כולם אמרו לי "דברי עם אור". וכשהגעתי למכללה בקרני שומרון מיד ידעתי שזה המקום בשבילי. הקורס חוויתי, מגוון מאוד בשיטות אילוף ומלא בהרצאות העשרה מאנשי מקצוע! מכיוון שאני גרה בדרום, את הקורסים העיונים עשיתי מהבית – בשיטה ההיברידית – מה שהקל לי על לוח הזמנים. היום אחרי סיום הקורס, ממש מהלקוח הראשון – אני משתמשת בכלים שצברתי אצל ALL DOG - השילב של הכלבנות הטיפולית מגוון לי את היום יום בעבודה ובסוגי האתגרים שני חווה. ממליצה בחום על הקורס לכל מי שמעוניין לעשות מקצוע מהאהבה שלו!
דוד אברמוביץ
קרא עוד
במהלך הקורס, אור מ ALL DOG יצר לנו קהילה מדהימה של תלמידים, שכולנו הפכנו לחברים ומאלפים! הקהילה מסביב לקורס מהווה לנו תמיכה גם היום לאחר סיום הקורס! חייב לציין שבמהלך הקורס, אור ליווה אותי (וכל תלמיד אחר) באופן אישי!
חן לוגסי
קרא עוד
ל ALL DOG הגעתי בתור בעל לכלב מאוד חרדתי ואחרי אין סוף אילופים כושלים. אמרתי לעצמי, אם מאלפים לא מצליחים לעזור לכלב שלי, אלמד אילוף ואעשה את זה בעצמי! הגעתי לביקור במכללה בקרני שומרון ומיד היה חיבור ביני לבין המקום! (וגם גיליתי שאני עומד בתנאים של קבלת מלגה!!!) במכללה אווירה של בית, קורס קטן ואינטימי עם המון ליווי אישי! עכשיו לאחר סיום הקורס, שמח לעבוד עם הכלים שקיבלתי ב ALL DOG עם הכלב שלי!
הקודם
הבא
×
דילוג לתוכן